Bosch Professional GAS 25 L (0601979103)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Bosch Professional GAS 25 L |
|
Potężny i dość zaawansowany odkurzacz przemysłowy, który można zaliczyć do klasy premium. Korpus modelu wykonany jest w kolorze niebieskim, jego wymiary to 48x38x44 centymetry, a waga na poziomie 10 kg. Cechą charakterystyczną odkurzacza jest specjalny elektroniczny system oczyszczania filtra Plus-clean. Potężny silnik 1200 W zapewnia wysoką wydajność i umożliwia usuwanie nawet wiórów drewnianych i metalowych, trocin, pyłu budowlanego itp.
Odkurzacz Bosch GAS 25L posiada automatyczny system wyłączania, a także oddzielne gniazdo na korpusie do podłączenia elektronarzędzi. Softstarter po włączeniu chroni przed przeciążeniami. W zestawie dysze podłogowe / dywanowe i szczelinowe, a także specjalna ssawka do zbierania wody. Do zbierania kurzu służy klasyczny worek o pojemności 25 litrów. Stosunkowo małe wymiary jak na odkurzacz przemysłowy ułatwiają przechowywanie i transport urządzenia. Modelowi przypisano klasę ochrony przeciwpyłowej L, która w pełni odpowiada wysokim standardom UE. Podczas pracy odkurzacz generuje nie więcej niż 70 dB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Professional GAS 25 L
Wszystkie ceny 16 →Bosch Professional odkurzacz do pracy na sucho i mokro GAS 25 L SFC 1 200 | 1 513 zł |
Bosch Odkurzacz GAS 25 L SFC | 2 021 zł |
Bosch GAS 25 L SFC DO-NARZE-BOS-331 | 1 559 zł |
Bosch Professional GAS 25 L SFC - Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro ( | 1 731 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 25 L SFC 0601979103 | 1 559 zł |
- Wąż 3 m o średnicy 35 mm
- 2 rurki 0,5 m o średnicy 35 mm
- Worek na kurz
- Pokrętło regulacji powietrza
- Filtr poliestrowy