Odkurzacz
Bosch Professional GAS 55 M AFC (0.601.9C3.300)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Bosch Professional GAS 55 M AFC |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Professional GAS 55 M AFC
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GAS 55 M AFC DO-NARZE-BOS-240 | 3 799 zł |
Bosch Professional GAS 55 M AFC - Sieciowy system odsysania pyłu (06019C33 | 3 955 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 55 M AFC 06019C3300 | 3 749 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 55 M AFC 06019C3300 | 3 749 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza Bosch Professional GAS 55 M AFC:
- Długość węża: 5 m
- Średnica węża: 35 mm
- Statyczny system rozładowania
PolecamyPorównaj w tabeli →