Odkurzacz
Bosch Professional GAS 15
Wideo 11 |
Bosch Professional GAS 15 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Professional GAS 15
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional odkurzacz do pracy na sucho i na mokro GAS 15 2 rury ze | 666 zł |
Bosch Professional GAS 15 - Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro (06019E | 749 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 15 06019E5000 | 695 zł |
Odkurzacz warsztatowy 1100W GAS 15 Bosch | 629 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →