Пилосос
Bosch Professional GAS 35 M AFC (06019C3100)
Відео 13Фото 5 |
Bosch Professional GAS 35 M AFC |
|
Автоматична система очистки фільтра.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Professional GAS 35 M AFC
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Odkurzacz do pracy na sucho i mokro GAS 35 M AFC Profes | 2 796 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 35 M AFC 06019C3100 | 2 799 zł |
Bosch GAS 35 M AFC DO-NARZE-BOS-239 | 3 099 zł |
Bosch Professional GAS 35 M AFC - Sieciowy system odsysania pyłu (06019C31 | 3 465 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 35 M AFC 06019C3100 | 2 799 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделей:
- GAS 35 L SFC — напівавтоматичне очищення фільтра
- GAS 35 L AFC — автоматичне очищення фільтра
- GAS 35 M AFC — автоматичне очищення фільтра, сертифікація класу М з видалення пилу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →