Bosch Professional GAS 18 V-1
Фото 6 |
Bosch Professional GAS 18 V-1 |
|
Портативний, бездротовий пилосос від популярного німецького виробника — компанії Bosch. Пристрій компактний і мобільний, важить всього 1,3 кг. Ергономічна конструкція дозволяє користуватися пилососом поза домом, наприклад, застосовувати його для чищення салону авто. Система фільтрації складається з декількох рівнів, що в поєднанні з хорошою потужністю всмоктування забезпечує ретельне прибирання поверхонь від пилу, сміття та шерсті тварин.
Живлення, здійснюється за рахунок акумулятора. Мішок для пилу замінений ергономічним пластиковим контейнером об'ємом 100 мл, його можна легко і безпечно очищати від вмісту, без контакту з руками. Пилосос Bosch GSB 18 V-1 укомплектований основними насадками для виконання ретельного прибирання: комбінована для килимових і підлогових покриттів; пилова для очищення гладких і делікатних поверхонь; щілинна. Прилад характеризується простим управлінням, кнопка вмикання знаходиться на ручці, регулятор потужності на корпусі. Показник заповнення контейнера-пилозбірника і заряд батареї відображаються на індикаторі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Professional GAS 18 V-1
Усі ціни 21 →Bosch Professional system 18V akumulatorowy odkurzacz ręczny GAS 18V-1 rur | 322 zł |
Bosch R?czny GAS 18V-1 Professional Solo | 422 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 18V-1 0 601 9C6 200 | 383 zł |
Odkurzacz ręczny BOSCH Professional GAS 18V-1 06019C6200 | 366 zł |
Bosch Professional GAS 18V-1 - Odkurzacz akumulatorowy (06019C6200) | 376 zł |