Bosch Home EasyVac 3 (0.603.3d1.000)
Bosch Home EasyVac 3 |
|
Порівняно недорогий пилосос, представлений на ринку в рамках серії Home популярного німецького бренду Bosch. Головним чином пристрiй призначений для сухого прибирання порівняно невеликих приміщень, майстерень, гаражів. Хоч модель і належить до класичних, вона має кілька цікавих особливостей: так, можна використовувати як вбудований пилозбірник циклонний, так і звичайний мішок. Об'єм чаші циклону становить 2,1 л, а ось мішок можна використовувати і більш ємний.
Модель споживає всього 700 Вт, потужність всмоктування при цьому становить 170 Вт. Пилосос Bosch EasyVac 3 укомплектований тільки трьома базовими насадками: вузьким соплом для щілин і важкодоступних місць, делікатною насадкою для паркету і спеціальною щіткою для чищення електроінструментів. Труба не передбачена зовсім, а шланг виготовлений з гнучкого і міцного матеріалу. Вбудований фільтр тонкого очищення (НЕРА), який очищає повітря від найдрібніших частинок пилу. Рівень створюваного шуму становить 73 дБ — цілком стандартний показник. Довжина мережевого шнура невелика — всього 2,2 м, важить пристрій 4,3 кг, що можна вважати компактним рішенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Home EasyVac 3
Усі ціни 8 →Bosch EasyVac 3 odkurzacz ręczny 700 W pojemność zbiornika na kurz 3 l w k | 735 zł |
Odkurzacz warsztatowy BOSCH EasyVac 3 06033D1000 | 319 zł |
Bosch EasyVac 3 DO-EL-ODK-BOS-002 | 392 zł |
Odkurzacz warsztatowy BOSCH EasyVac 3 06033D1000 | 319 zł |
Odkurzacz warsztatowy BOSCH EasyVac 3 06033D1000 | 319 zł |