Bosch Home EasyVac 3 (0.603.3d1.000)
Bosch Home EasyVac 3 |
|
Stosunkowo niedrogi odkurzacz prezentowany na rynku w ramach serii Home popularnej niemieckiej marki Bosch. Przede wszystkim urządzenie przeznaczone jest do sprzątania na sucho stosunkowo niewielkich pomieszczeń, warsztatów czy garaży. Mimo, że model należy do klasyki, posiada kilka ciekawych cech: np. Można zastosować zarówno wbudowany pojemnik na kurz cyklonowy, jak i zwykłą torbę.
Pojemność misy cyklonu wynosi 2,1 litra, ale worek może być używany z większą pojemnością. Model zużywa tylko 700 W, a moc ssania to 170 W. Bosch EasyVac 3 jest wyposażony tylko w trzy podstawowe nasadki: wąską nasadkę do szczelin i trudno dostępnych miejsc, delikatną ssawkę do parkietu i specjalną szczotkę do sprzątania elektronarzędzi. W ogóle nie ma rury, a wąż jest wykonany z elastycznego i wytrzymałego materiału. Wbudowany drobny filtr (HEPA), który oczyszcza powietrze z najmniejszych cząstek kurzu powietrze, n. Generowany poziom hałasu to 73 dB - dość standardowa wartość. Długość przewodu zasilającego jest niewielka - zaledwie 2,2 m, urządzenie waży 4,3 kg, co można uznać za kompaktowe rozwiązanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Home EasyVac 3
Wszystkie ceny 7 →Bosch EasyVac 3 DO-EL-ODK-BOS-002 | 392 zł |
Odkurzacz warsztatowy BOSCH EasyVac 3 06033D1000 | 392 zł |
Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH EasyVac 2 | 349 zł |
Odkurzacz przemysłowy Bosch EasyVac 3 | 349 zł |
Bosch Easyvac3 Vacuum Cleaner Posrebrzany 06033D1000 | 447 zł |