Пилосос
Makita DCL282FZ
Makita DCL282FZ |
|
Акумулятор в комплект не входить.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DCL282FZ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita DCL282FZ Odkurzacz Akumulatorowy 60 W 18 V Niebieski 511 x 14 x 175 | 363 zł |
DCL282FZ Odkurzacz akum. LI-ION worek 18V MAKITA | 580 zł |
Odkurzacz pionowy MAKITA Body DCL282FZ | 249 zł |
Odkurzacz warsztatowy MAKITA DCL282FZ 18 V Li-Ion 0 Aku | 489 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →