Пилосос
Makita VC2000L
Makita VC2000L 2021 рікбудівельний |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita VC2000L
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita VC2000L/2 240V 20 Litrów Odkurzacz Klasy L | 612 zł |
VC2000L Odkurzacz 20l, 1.000W klasa "l" 230V MAKITA | 663 zł |
Odkurzacz warsztatowy MAKITA VC2000L | 613 zł |
Odkurzacz warsztatowy MAKITA VC2000L 20 l 1000W | 579 zł |
Odkurzacz 1000W 20L MAKITA VC2000L | 689 zł |
Odkurzacz przemysłowy MAKITA 2M VC2000L | 591 zł |
Makita VC 2000 L | 680 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →