Odkurzacz
Makita VC2000L
Makita VC2000L 2021 rokbudowlane |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita VC2000L
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita VC2000L/2 240V 20 Litrów Odkurzacz Klasy L | 603 zł |
VC2000L Odkurzacz 20l, 1.000W klasa "l" 230V MAKITA | 663 zł |
Odkurzacz warsztatowy MAKITA VC2000L | 613 zł |
Odkurzacz warsztatowy MAKITA VC2000L 20 l 1000W | 579 zł |
Odkurzacz 1000W 20L MAKITA VC2000L | 689 zł |
Odkurzacz przemysłowy MAKITA 2M VC2000L | 591 zł |
Makita VC 2000 L | 680 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →