Odkurzacz
Makita DCL282FZ
Makita DCL282FZ |
|
Akumulator nie jest dołączona.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DCL282FZ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita DCL282FZ Odkurzacz Akumulatorowy 60 W 18 V Niebieski 511 x 14 x 175 | 363 zł |
DCL282FZ Odkurzacz akum. LI-ION worek 18V MAKITA | 580 zł |
Odkurzacz pionowy MAKITA Body DCL282FZ | 249 zł |
Odkurzacz warsztatowy MAKITA DCL282FZ 18 V Li-Ion 0 Aku | 489 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →