Odkurzacz
Bosch Professional GAS 35 M AFC (06019C3100)
Wideo 13Zdjęcia 5 |
Bosch Professional GAS 35 M AFC |
|
Automatyczny system oczyszczania filtra.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Professional GAS 35 M AFC
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Odkurzacz do pracy na sucho i mokro GAS 35 M AFC Profes | 2 796 zł |
Bosch GAS 35 M AFC DO-NARZE-BOS-239 | 3 099 zł |
Bosch Professional GAS 35 M AFC - Sieciowy system odsysania pyłu (06019C31 | 3 465 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 35 M AFC 06019C3100 | 2 799 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 35 M AFC 06019C3100 | 2 799 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje modeli:
- GAS 35 L SFC - półautomatyczne czyszczenie filtra
- GAS 35 L AFC - automatyczne czyszczenie filtra
- GAS 35 M AFC - automatyczne czyszczenie filtra, certyfikat klasy M w usuwaniu kurzu
PolecamyPorównaj w tabeli →