Bosch Home UniversalVac 15
Zdjęcia 6 |
Bosch Home UniversalVac 15 |
|
Stosunkowo niedrogi model przemysłowy odkurzacza do sprzątania na sucho pomieszczeń. Produkt wyróżnia się przede wszystkim dużą mocą i wysoką jakością wykonania. Worek na kurz mieści nawet 15 litrów, dzięki czemu można za jednym razem usunąć duże ilości śmieci. Jednocześnie przewidziana jest funkcja pracy nad dmuchaniem - jest to konieczne, gdy trzeba wydmuchać małe przedmioty stłoczone ze szczeliny lub usunąć liście ze ścieżki.
Pomimo swojej wielkości i mocy odkurzacz Bosch UniversalVac 15 ma wbudowany dokładny filtr, który może zbierać najmniejsze cząsteczki kurzu. W zestawie z odkurzaczem są 4 nasadki: podstawowa do podłóg, szczelinowa, do zbierania rozlanej wody i do sprzątania elektronarzędzi. Urządzenie zużywa tylko 1000 w. W porównaniu z rurą teleskopową, rura kompozytowa ma bardziej niezawodną konstrukcję i zwykle jest trwalsza, chociaż utrudnia sprzątanie w trudno dostępnych miejscach. Poza tym model nie pracuje zbyt głośno - przy 77 dB. Odkurzacz ma długi przewód - 4 m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Home UniversalVac 15
Wszystkie ceny 8 →Bosch UniversalVac 15 odkurzacz do pracy na mokro i na sucho 1000 W pojemn | 349 zł |
Odkurzacz warsztatowy BOSCH UniversalVac 15 06033D1100 | 349 zł |
Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH UniversalVac 14 | 379 zł |