Bosch Professional GAS 10.8 V-LI
Zdjęcia 6 |
Bosch Professional GAS 10.8 V-LI |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Professional GAS 10.8 V-LI
Wszystkie ceny 7 →Bosch Professional system 12V akumulatorowy odkurzacz GAS 12V pojemność zb | 303 zł |
Bosch Professional GAS 12 V - Odkurzacz akumulatorowy (06019E3000) | 415 zł |
Odkurzacz ręczny BOSCH Professional GAS 12V 06019E3000 | 362 zł |
Bosch Bosch Odkurzacz 12v bez akumulatorów i ładowarki gas 12v solo | 453 zł |
Odkurzacz ręczny BOSCH Professional GAS 12V 06019E3000 | 362 zł |
Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH Professional GAS 12V 06019E3000 | 381 zł |
Bosch pozycjonuje kompaktowy odkurzacz GAS 10.8 V-LI, jako profesjonalne rozwiązanie do sprzątania miejsca pracy i odzieży po toczeniu, wierceniu lub pracach budowlanych. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary i moc akumulatora, model będzie odpowiedni również dla właścicieli samochodów.
Kompaktowy, ale wydajny
Bosch GAS 10.8 V-LI — to odkurzacz, który radzi sobie z usuwaniem różnych zanieczyszczeń budowlanych i przemysłowych: wiórów, piasku, kredy, drobnych cząstek tynku i kamyków. Różny brud, który pojawia się w przedziale pasażerskim lub bagażniku samochodu, również będzie mu posłuszny. Ssawka szczelinowa pozwala dostać się do kurzu i brudu nawet w trudno dostępnych miejscach.
Model wykonany jest w kompaktowej obudowie (w porównaniu z Bosch BHN 20110 jest 2 razy lżejszy i mniejszy). Odkurzacz posiada ergonomiczny gumowany uchwyt i jest dobrze wyważony.
Informacyjne urządzenie
Odkurzacz Bosch GAS 10.8 V-LI jest wyposażony w wygodny wskaźnik ładowania z trzema diodami LED, które informują, kiedy należy naładować akumulator. Dodatkową zawartość informacji podczas pracy zapewnia przezroczysty zbiornik na kurz o pojemności 0,35 litra. Można go łatwo wyjąć w celu wyczyszczenia i usunięcia odpadów.
Główną wadą odkurzacza ręcznego jest to, że większość sprzedawców oferuje model bez akumulatora i ładowarki w zestawie. Dlatego Bosch GAS 10.8 V-LI będzie doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla posiadaczy innego profesjonalnego sprzętu niemieckiego producenta (np. Wkrętarka GSR 10.8-LI 0601992906), wyposażonych w kompatybilne źródło zasilania. W takim przypadku, baterię nie trzeba kupować osobno, bo jednej można używać z dwoma urządzeniami.