Odkurzacz
Bosch Athlet ProParquet BBH 6PARQ (4 242 005 134 854)
Zdjęcia 13 |
Bosch Athlet ProParquet BBH 6PARQ |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Athlet ProParquet BBH 6PARQ
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch BBH6PARQ Athlet ProParquet Akumulatorowy Odkurzacz Pionowy 252 V 1 LWysoka skuteczność przez cały czas dzięki sensorom wydajności ze wskaźnikiem LED
Odkurzanie bezprzewodowe bez ograniczeń rów... więcejnież mebli i w rogach dzięki różnorodnym akcesoriom w zestawie
Łatwe odstawianie gdziekolwiek chcesz dzięki samostojącej konstrukcji
Pojemnik na kurz w rozmiarze XL
3 stopnie regulacji mocy Amazon.plZłóż skargę | 904 zł |
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy BBH6PARQ HDBOSOBBBH6PARQOdkurzacz akumulatorowy Athlet ProParquet 25,2V Szary cast iron, Srebrny BBH6PARQ
Nareszcie! Bezprzewodowo. Bez kompromisó... więcejw ze skutecznością. Pierwszy bezprzewodowy odkurzacz Bosch skuteczny jak tradycyjny!
- Dodatkowa rolka z miękkim włosiem do odkurzania delikatnych podłóg
- Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej skuteczności technologii bezworkowej i efektywnej elektroszczotce AllFloor HighPower Brush
- SmartSensor Control: wysoka efektywność odkurzania ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 810 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch Athlet ProParquet BBH6PARQOdkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator 25.2V pozwalający na 60 min pra... więcejcy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zapewnia wysoką wydajność. 2 stopnie regulacji mocy oraz tryb turbo. Pojemnik na kurz w rozmiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Typ: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 stopnie regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy Pojemność pojemnika na kurz: 1l Wysoka skuteczność przez cały czas Zawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System Sma Maxelektro.plZłóż skargę | 1 389 zł |
Bezworkowy pionowy Bosch BBH6PARQ srebrny AGDM-ODK-BOS-274Odkurzacz pionowy Athlet ProParquet BBH6PARQ, Bosch Wysoka skuteczność przez cały czas Zawsze oczekujesz najlepszych rezultat... więcejów? System SmartSensor Control stale monitoruje pracę odkurzacza, aby zapewnić wysoką efektywność odkurzania. Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie efektywność. Dzięki temu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało efektywnie nawet przez wiele lat. Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką. W skład zestawu wchodzą: wąż i pasek na ramię, ssawka szczelinowa, do tapicerki meblowej i samochodowej – idealne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc. Łatwy do odstawiania. Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje. Samostojąca konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność. Do wszystkich rodzajów podłóg. W pomieszczeniach są zazwyczaj różne rodzaje podłóg. Efektywna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia dokładne odkurzanie wszystkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki. Pracuje z dużą prędkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest szeroka szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. Skuteczność Silnik LongLife dla wysokiej wydajności i długiej żywotności. Technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i wydajności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie. Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej skuteczności technologii bezworkowej i efektywnej elektroszczotce AllFloor HighPower. AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej skuteczności odkurzania na wszystkich typach powierzchni. SmartSensor Control: wysoka efektywność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli wydajności z wskaźnikiem LED. Poziom 1: do łatwego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy Poziom Turbo: do trudnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy. Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED sygnalizuje czy jest konieczne wyczyszczenie filtra. Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Higieniczny filtr wylotowy. Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki bardzo miękkiemu włosiu. Zestaw akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – idealne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc. Czysty komfort: łatwy w obsłudze, Komputronik.plZłóż skargę | 869 zł |
Bosch Athlet ProParquet BBH6PARQ 60minBateria:litowo- OleOle.plZłóż skargę | 884 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Bosch Athlet (pionowe)Porównaj w tabeli →
od 849 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3 kg
od 1 355 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3 kg
od 760 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, elastyczny wąż
od 949 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3 kg
od 1 385 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, poziom hałasu 80 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, waga 3.7 kg
od 1 910 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, poziom hałasu 80 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 3 kg
od 839 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, elastyczny wąż, waga 3 kg
od 1 024 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 81 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3.8 kg
od 1 579 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, poziom hałasu 81 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, elastyczny wąż, waga 4.4 kg
od 1 439 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, waga 3 kg
od 1 379 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, waga 3 kg
od 1 569 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3 kg
od 1 199 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, elastyczny wąż, waga 3.3 kg
od 946 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 849 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3 kg
od 949 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3 kg
od 839 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, elastyczny wąż, waga 3 kg
od 946 zł
pionowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 3 kg
od 499 zł
czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA 10, moc 900 W, poziom hałasu 76 dB, nasadki: parkietowa, turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 4.5 kg
od 2 134 zł
uniwersalny, mycie, sprzątanie na mokro, filtr wodny, moc 1380 W, poziom hałasu 71 dB, waga 9.8 kg
od 1 149 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc ssania 190 W, moc ssania 27000 Pa, poziom hałasu 68 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż, waga 1.76 kg
od 336 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 5.5 kg
od 756 zł
robot sprzątający, czyszczenie na sucho i mokro, system cyklon, moc 45 W, moc ssania 4000 Pa, mapowanie, sterowanie przez Internet, sprzątanie: punktowa, po obwodzie, tryb turbo, nasadki: turboszczotka, nakładka mopująca, wysokość 9.45 cm, waga 3.6 kg
od 4 098 zł
robot sprzątający, czyszczenie na sucho i mokro, system cyklon, moc ssania 7000 Pa, poziom hałasu 63 dB, mapowanie, sterowanie przez Internet, asystent głosowy, sprzątanie: punktowa, po obwodzie, tryb turbo, nasadki: turboszczotka, nakładka mopująca, wysokość 10.4 cm, przybycie do bystrza 20 mm, waga 4.3 kg
od 1 220 zł
mycie, czyszczenie na sucho i mokro, filtr wodny + worek, HEPA 13, moc 1700 W, moc ssania 28000 Pa, nasadki: turboszczotka, do mebli, ssawka szczelinowa, waga 8.25 kg
od 1 390 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 570 W, moc ssania 190 W, moc ssania 27000 Pa, poziom hałasu 84 dB, zginana rura, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 1.76 kg