Пилосос
Bosch Athlet ProParquet BBH 6PARQ (4 242 005 134 854)
Фото 13 |
Bosch Athlet ProParquet BBH 6PARQ |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Athlet ProParquet BBH 6PARQ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch BBH6PARQ Athlet ProParquet Akumulatorowy Odkurzacz Pionowy 252 V 1 LWysoka skuteczność przez cały czas dzięki sensorom wydajności ze wskaźnikiem LED
Odkurzanie bezprzewodowe bez ograniczeń rów... щеnież mebli i w rogach dzięki różnorodnym akcesoriom w zestawie
Łatwe odstawianie gdziekolwiek chcesz dzięki samostojącej konstrukcji
Pojemnik na kurz w rozmiarze XL
3 stopnie regulacji mocy Amazon.plПоскаржитись | 904 zł |
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy BBH6PARQ HDBOSOBBBH6PARQOdkurzacz akumulatorowy Athlet ProParquet 25,2V Szary cast iron, Srebrny BBH6PARQ
Nareszcie! Bezprzewodowo. Bez kompromisó... щеw ze skutecznością. Pierwszy bezprzewodowy odkurzacz Bosch skuteczny jak tradycyjny!
- Dodatkowa rolka z miękkim włosiem do odkurzania delikatnych podłóg
- Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej skuteczności technologii bezworkowej i efektywnej elektroszczotce AllFloor HighPower Brush
- SmartSensor Control: wysoka efektywność odkurzania ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 810 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch Athlet ProParquet BBH6PARQOdkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator 25.2V pozwalający na 60 min pra... щеcy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zapewnia wysoką wydajność. 2 stopnie regulacji mocy oraz tryb turbo. Pojemnik na kurz w rozmiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Typ: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 stopnie regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy Pojemność pojemnika na kurz: 1l Wysoka skuteczność przez cały czas Zawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System Sma Maxelektro.plПоскаржитись | 1 389 zł |
Bezworkowy pionowy Bosch BBH6PARQ srebrny AGDM-ODK-BOS-274Odkurzacz pionowy Athlet ProParquet BBH6PARQ, Bosch Wysoka skuteczność przez cały czas Zawsze oczekujesz najlepszych rezultat... щеów? System SmartSensor Control stale monitoruje pracę odkurzacza, aby zapewnić wysoką efektywność odkurzania. Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie efektywność. Dzięki temu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało efektywnie nawet przez wiele lat. Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką. W skład zestawu wchodzą: wąż i pasek na ramię, ssawka szczelinowa, do tapicerki meblowej i samochodowej – idealne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc. Łatwy do odstawiania. Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje. Samostojąca konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność. Do wszystkich rodzajów podłóg. W pomieszczeniach są zazwyczaj różne rodzaje podłóg. Efektywna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia dokładne odkurzanie wszystkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki. Pracuje z dużą prędkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest szeroka szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. Skuteczność Silnik LongLife dla wysokiej wydajności i długiej żywotności. Technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i wydajności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie. Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej skuteczności technologii bezworkowej i efektywnej elektroszczotce AllFloor HighPower. AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej skuteczności odkurzania na wszystkich typach powierzchni. SmartSensor Control: wysoka efektywność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli wydajności z wskaźnikiem LED. Poziom 1: do łatwego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy Poziom Turbo: do trudnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy. Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED sygnalizuje czy jest konieczne wyczyszczenie filtra. Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Higieniczny filtr wylotowy. Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki bardzo miękkiemu włosiu. Zestaw akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – idealne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc. Czysty komfort: łatwy w obsłudze, Komputronik.plПоскаржитись | 869 zł |
Bosch Athlet ProParquet BBH6PARQ 60minBateria:litowo- OleOle.plПоскаржитись | 884 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Bosch Athlet (вертикальні)Порівняти в таблиці →
від 849 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, вага 3 кг
від 1 355 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, вага 3 кг
від 761 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, гнучкий шланг
від 938 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, вага 3 кг
від 1 385 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, шум 80 дБ, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, вага 3.7 кг
від 1 910 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, шум 80 дБ, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, пилова, вага 3 кг
від 839 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, гнучкий шланг, вага 3 кг
від 1 024 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, HEPA, шум 81 дБ, насадки: електротурбощітка, вага 3.8 кг
від 1 579 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, шум 81 дБ, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, гнучкий шланг, вага 4.4 кг
від 1 439 zł
вертикальний, з портативним блоком, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, вага 3 кг
від 1 379 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, вага 3 кг
від 1 569 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, вага 3 кг
від 1 199 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, гнучкий шланг, вага 3.3 кг
від 946 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, вага 3 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 849 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, вага 3 кг
від 946 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, вага 3 кг
від 938 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, вага 3 кг
від 839 zł
вертикальний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, насадки: електротурбощітка, для меблів, щілинна, гнучкий шланг, вага 3 кг
від 499 zł
сухе прибирання, система циклон, HEPA 10, потужність 900 Вт, шум 76 дБ, насадки: паркетна, турбощітка, щілинна, пилова, вага 4.5 кг
від 2 134 zł
господарський, мийний, вологе прибирання, аквафільтр, потужність 1380 Вт, шум 71 дБ, вага 9.8 кг
від 319 zł
господарський, сухе прибирання, мішок, HEPA, потужність 1000 Вт, шум 77 дБ, насадки: паркетна, щілинна, вага 4.2 кг
від 1 149 zł
вертикальний, з портативним блоком, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, HEPA, тяга 190 Вт, тяга 27000 Па, шум 68 дБ, насадки: мінітурбощітка, електротурбощітка, щілинна, пилова, гнучкий шланг, вага 1.76 кг
від 336 zł
господарський, сухе прибирання, мішок, потужність 1000 Вт, тяга 200 Вт, шум 75 дБ, насадки: паркетна, щілинна, вага 5.5 кг
від 756 zł
робот-пилосос, сухе та вологе прибирання, система циклон, потужність 45 Вт, тяга 4000 Па, картографія, управління через Інтернет, прибирання: точкова, по периметру, турборежим, насадки: турбощітка, підлоготер, висота 9.45 см, вага 3.6 кг
від 4 098 zł
робот-пилосос, сухе та вологе прибирання, система циклон, тяга 7000 Па, шум 63 дБ, картографія, управління через Інтернет, голосовий асистент, прибирання: точкова, по периметру, турборежим, насадки: турбощітка, підлоготер, висота 10.4 см, заїзд на пороги 20 мм, вага 4.3 кг
від 1 220 zł
мийний, сухе та вологе прибирання, аквафільтр + мішок, HEPA 13, потужність 1700 Вт, тяга 28000 Па, насадки: турбощітка, для меблів, щілинна, вага 8.25 кг