Odkurzacz
Karcher WD 4 V-20/5/22 (1.628-201.0)
Zdjęcia 7 |
Karcher WD 4 V-20/5/22 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 4 V-20/5/22
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher WD 4 V-20/5/22 DO-EL-ODK-KAR-069 | 562 zł |
Odkurzacz KARCHER WD 4 V-20 5 22 EU 1.628-209.0 | 499 zł |
KARCHER Odkurzacz uniwersalny KARCHER WD 4 V-20/5/22 - 1.628-209.0 | 606 zł |
Odkurzacz uniwersalny KARCHER WD 4 V-20/5/22 - 1.628-209.0 | 639 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →