Odkurzacz
Karcher WD 2 Plus V-12/4/18 (1.628-000.0)
Zdjęcia 15 |
Karcher WD 2 Plus V-12/4/18 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 2 Plus V-12/4/18
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher 1628-0000-WD2 Plus V-12418 odkurzacz płynny 1.628-000.0 | 353 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 2 PLUS V-12/4/18 1.628-000.0 | 268 zł |
Kärcher ODKURZACZ UNIWERSALNY KÄRCHER WD 2 PLUS V-12/4/18 | 368 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 2 PLUS V-12/4/18 1.628-000.0 | 268 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →