Odkurzacz
Karcher NT 30/1 Ap L
Karcher NT 30/1 Ap L |
|
Półautomatyczny system oczyszczania filtra.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher NT 30/1 Ap L
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Nt 30/1 Odkurzacz Czarny/Żółty 30 l 1.148-221.0 | 1 660 zł |
Kärcher Odkurzacz NT 30/1 Ap L | 1 648 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional NT 30 1 AP 1.148-221.0 | 1 660 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na mokro i sucho, NT 30/1 Ap L, 1380 W, poj. 30 | 3 173 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →