Odkurzacz
Karcher AD 4 Premium (1.629-731.0)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Karcher AD 4 Premium |
|
System oczyszczania filtra.
Nadaje się do zbierania popiołu.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher AD 4 Premium
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Odkurzacz AD 4 Premium Fireplace | 588 zł |
Karcher Odkurzacz kominkowy AD 4 Premium 1.629-731.0 HDKAROU16297310 | 633 zł |
Karcher AD 4 Premium 1.629-731.0 | 528 zł |
Odkurzacz kominkowy Karcher AD 4 Premium 1.629-731.0 | 666 zł |
Karcher AD 4 Premium DO-EL-ODK-KAR-034 | 529 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →