Odkurzacz
Karcher WD 3 V-19/4/20 (1.628-107.0)
Zdjęcia 7 |
Karcher WD 3 V-19/4/20 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 3 V-19/4/20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Odkurzacz WD 3 V-19/4/20 | 349 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 V-19/4/20 1.628-107.0 | 300 zł |
Odkurzacz przemysłowy Karcher WD 3 V-19/4/20 | 360 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →