Odkurzacz
Karcher WD 1 Compact Battery (1.198-300.0)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Karcher WD 1 Compact Battery |
|
Akumulator nie jest dołączona.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 1 Compact Battery
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akumulatorowy odkurzacz uniwersalny WD 1 Compact Battery 1.198-300.0 | 401 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER WD 1 Compact Battery 1.198-300.0 | 429 zł |
KARCHER WD 1 Compact Battery 1.198-300.0 | 409 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER WD 1 Compact Battery 1.198-300.0 | 429 zł |
Karcher WD 1 Compact Battery Bez baterii | 429 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →