Karcher VC 6 Cordless OurFamily (1.198-660.0)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Karcher VC 6 Cordless OurFamily |
|
Ergonomiczny, ręczny, bezprzewodowy odkurzacz domowy z wymienną baterią, wielostopniowym systemem odsysania kurzu opartym na skutecznym filtrze cyklonowym (bez worka na kurz), wytrzymałym metalowym prętem oraz kompletną, napędzaną silnikiem turboszczotką zapewniającą wysokiej jakości czyszczenie odkurzacza. całe mieszkanie. Charakteryzuje się wygodną i niezawodną konstrukcją modułową, umiarkowaną wagą 2,55 kg oraz obecnością podświetlenia LED szczotki, co ułatwia pracę.
Mocny i trwały bezszczotkowy silnik elektryczny może pracować w dwóch stałych trybach, a akumulator litowo-jonowy zapewnia do 50 minut aktywnej autonomii. Trójstopniowy system filtracji składa się z filtra wlotowego, cyklonowego i higienicznego (HEPA). Ponadto ostatni stopień (filtr HEPA) gwarantuje wysoki stopień oczyszczenia zgodny z europejską normą EN 1822:1998. Zmotoryzowana turboszczotka ze światłem skutecznie zbiera zanieczyszczenia, wykazuje dużą zwrotność i zapewnia możliwość odkurzenia podłogi pod meblami. Odkurzacz łatwo się składa z oddzielnych bloków, jest łatwy w utrzymaniu, a jego niewielka waga nie będzie stanowić problemu dla osoby starszej, nastolatka czy dziecka. Wyraźny wskaźnik LED pokazuje stan naładowania akumulatora, aktualny tryb pracy oraz w razie potrzeby wyświetla komunikaty serwisowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher VC 6 Cordless OurFamily
Wszystkie ceny 15 →KARCHER VC 6 Cordless ourFamily Car - Odkurzacz mopa KAR4054278987293 | 1 803 zł |
Kärcher Odkurzacz 2 w 1 VC 6 Cordless | 1 318 zł |
Odkurzacz Karcher VC 6 Cordless 1.198-660.0 | 1 449 zł |
Odkurzacz KARCHER VC 6 Cordless ourFamily Car 1.198-672.0 | 1 621 zł |
Kärcher ODKURZACZ PIONOWY BEZPRZEWODOWY KÄRCHER VC 6 CORDLESS OURFAMILY | 1 594 zł |