Odkurzacz
Karcher T 15/1 (1.355-200.0)
Karcher T 15/1 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher T 15/1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Odkurzacz do pracy na sucho, T 15/1, 800 W, poj. pojemnika 15 l | 3 948 zł |
Odkurzacz jednofunkcyjny Kärcher T 15/1 1.355-200.0 | 1 993 zł |
Kärcher Worki filtrujące z włókniny, do modelu T 15/1 i T 17/1, opak. 10 s | 343 zł |
Kärcher Papierowy worek filtrujący, do odkurzacza do pracy na sucho T 15/1 | 326 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →