Karcher NT 22/1 Ap Te L (1.378-610.0)
Zdjęcia 4 |
Karcher NT 22/1 Ap Te L |
|
Potężny, pojemny i wydajny odkurzacz przemysłowy renomowanej marki Karcher łączy w sobie nie tylko wysoką funkcjonalność, ale także stosunkowo niskie zużycie energii z doskonałą ergonomią. Tradycyjny pojemnik na kurz workowy ma pojemność aż 22 litrów. Imponująca objętość pojemnika na kurz workowego pozwala na pracę z odpadami budowlanymi i innymi zanieczyszczeniami o dużej skali.
Model zużywa tylko 1350 w, czyli mniej niż wiele innych urządzeń tego typu. Odkurzacz Karcher NT-22-1-AP-TE posiada w zestawie 3 dysze: wąską szczelinową do trudno dostępnych miejsc, delikatniejszy parkiet, który nadaje się również do innych wykładzin podłogowych oraz końcówkę do zbierania wody - produkt jest w stanie zbierać rozlaną wodę, ale nie jest przeznaczony do pełnowartościowego sprzątania i mycia na mokro. Jednocześnie waga odkurzacza to 5,7 kg, co przy wygodnych kółkach ułatwia przesuwanie go po pomieszczeniu. Dodatkowym plusem modelu jest wbudowane gniazdo, dzięki któremu odkurzacz może służyć również jako przedłużacz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher NT 22/1 Ap Te L
Wszystkie ceny 15 →Karcher Odkurzacz uniwersalny NT22/1 Ap Te 1.378-610.0 HDKAROU13786100 | 1 036 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional NT 22/1 Ap Te 1.378-610.0 | 819 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na mokro i sucho, NT 22/1 Ap Te L, 1300 W, z gn | 1 513 zł |
KARCHER Odkurzacz profesjonalny KARCHER NT 22/1 Ap Te L | 970 zł |