Odkurzacz
Karcher NT 40/1 Ap L (1.148-321.0)
Karcher NT 40/1 Ap L |
|
Półautomatyczny system oczyszczania filtra ApClean.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher NT 40/1 Ap L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher DIY 1.148-321.0 | 2 274 zł |
Kärcher Odkurzacz NT 40/1 Ap L | 1 839 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na mokro i sucho, NT 40/1 Ap L, 1380 W, poj. 40 | 3 087 zł |
Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Kärcher NT 40/1 Ap L 1.148-321.0 | 2 214 zł |
Karcher Nt 40/1 Ap L Wet And Dry Vacum Cleaner Czarny One Size / EU Plug 1 | 2 031 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →