Odkurzacz
Karcher NT 40/1 Tact Te
Karcher NT 40/1 Tact Te |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher NT 40/1 Tact Te
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher odkurzacz NT 40/1 Tact Te L - 1380 W 220-240 50-60 40 l tworzywo s | 3 475 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na mokro i sucho, NT 40/1 TactTeL 1200 W, poj. | 4 932 zł |
Odkurzacz przemysłowy Karcher NT 40/1 Tact Te L (1.148-311.0) | 2 645 zł |
Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Kärcher NT 40/1 Tact Te L 1.148-311.0 | 3 432 zł |
Karcher Nt 40/1 Tact Te L Wet And Dry Vacum Cleaner Szary One Size / EU Pl | 3 142 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza Karcher NT 40/1 Tact Te:
- System oczyszczania filtra
PolecamyPorównaj w tabeli →