Odkurzacz
Karcher WD 5 P (1.348-194.0)
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Karcher WD 5 P |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 5 P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Uniwersalny odkurzacz WD 5 P Premium rzeczywista moc ssania 240 Ai | 1 269 zł |
Kärcher Odkurzacz WD 5 P S | 1 118 zł |
Karcher Wd 5 P S Vacuum Cleaner Żółty One Size / EU Plug 1.628-356.0 | 997 zł |
Karcher Wd 5 P Vacuum Cleaner Żółty One Size / EU Plug 1.628-306.0 | 901 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →