Odkurzacz
Philips AquaTrio XW 9383
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Philips AquaTrio XW 9383 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips AquaTrio XW 9383
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS AquaTrio XW9383/01 z funkcją aktyw | 3 429 zł |
Philips Bezprzewodowy AquaTrio Odkurzacz z funkcją aktywnego mycia serii 9 | 3 429 zł |
Odkurzacz PHILIPS AquaTrio XW9383/01 z funkcją aktywnego mycia XW9383 01 | 3 429 zł |
Odkurzacz PHILIPS AquaTrio XW9383/01 | 2 399 zł |
Odkurzacz Pionowy Philips Xw9383/01 45Min Pracy | 3 499 zł |
Philips AquaTrio XW9383/01 z opcją aktywnego mycia 45min Funkcja mycia Wym | 3 429 zł |
Philips AquaTrio Cordless Bezprzewodowy odkurzacz na mokro i sucho serii 9 | 2 744 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →