Пилосос
Philips MiniVac FC 6150 (FC6150/01)
Фото 4 |
Philips MiniVac FC 6150 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips MiniVac FC 6150
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips FC6150/01 odkurzacz ręczny 36 V 44 x 14 x 152 cm 05 l 36 V biały 8 | 319 zł |
Philips MiniVac Odkurzacz ręczny FC6150/01R1 FC6150/01R1 | 189 zł |
Odkurzacz ręczny Philips MiniVac FC6150/01 | 242 zł |
Odkurzacz ręczny PHILIPS MiniVac FC6150/01 | 265 zł |
Philips FC6150 Warranty 24 month(s), Handheld, White, Cordless ...nie z te | 263 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →