Odkurzacz
Philips MiniVac FC 6150 (FC6150/01)
Zdjęcia 4 |
Philips MiniVac FC 6150 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips MiniVac FC 6150
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips FC6150/01 odkurzacz ręczny 36 V 44 x 14 x 152 cm 05 l 36 V biały 8 | 319 zł |
Philips R?czny MiniVac FC6150/01 | 245 zł |
Philips MiniVac Odkurzacz ręczny FC6150/01R1 FC6150/01R1 | 189 zł |
Odkurzacz ręczny Philips MiniVac FC6150/01 | 242 zł |
Odkurzacz ręczny PHILIPS MiniVac FC6150/01 | 265 zł |
Philips FC6150 Warranty 24 month(s), Handheld, White, Cordless ...nie z te | 263 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →