Philips PowerPro Compact FC 9331 (FC 9331/09)
Zdjęcia 8 |
Philips PowerPro Compact FC 9331 |
|
Odkurzacz z serii Philips PowerPro Compact oferuje wysoką wydajność w dość kompaktowej obudowie: wymiary urządzenia to 41x28x25 cm, a waga 4,5 kg. Wewnątrz zainstalowano silnik o dużej mocy 900 W, nie zapomniano również o markowej technologii PowerCyclone 5, która przyspiesza przepływ powietrza w komorze dla efektywniejszego odpylania i utrzymania dużej siły ssania. Jednocześnie system filtracji Allergy H13, którego poziom odpowiada HEPA 13, zatrzymuje 99,9% drobnych cząstek, w tym pyłki, sierść zwierząt i roztocza, co jest szczególnie ważne dla alergików.
Zamiast torby Philips PowerPro Compact FC 9331 używa 1,5-litrowego plastikowego pojemnika cyklonowego, który można szybko i łatwo wyczyścić bez brudzenia rąk. Zadowoli również kompletny zestaw modelu, który zawiera cztery dysze jednocześnie. Jest to szczotka główna TriActive zaprojektowana do wszystkich powierzchni i zasysająca więcej zanieczyszczeń z dodatkowymi otworami z przodu i po bokach, szczotką do kurzu wbudowaną w uchwyt oraz nasadką do szczelin i twardych podłóg. A 6-metrowy przewód zapewnia swobodę działania i pomaga dotrzeć do najbardziej ustronnych zakątków pokoju.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips PowerPro Compact FC 9331
Wszystkie ceny 6 →PHILIPS Odkurzacz bezworkowy PHILIPS PowerPro Compact FC9331/09 Czarno-nie | 699 zł |
Philips PowerPro Compact Odkurzacz bezworkowy FC9331/09 FC9331/09 | 669 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips FC9331/09 | 531 zł |
Odkurzacz bezworkowy PHILIPS PowerPro Compact FC9331/09 | 556 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips FC9331/09 | 529 zł |
Philips PowerPro Compact Odkurzacz bezworkowy FC9331/09R1 FC9331/09R1 | 669 zł |