Philips PowerPro Compact FC 9333 (FC9333/09)
Zdjęcia 7 |
Philips PowerPro Compact FC 9333 |
|
Stosunkowo mały i łatwy w obsłudze odkurzacz do sprzątania na sucho pomieszczeń. zaprezentowany na rynku przez znanego holenderskiego producenta - firmę Philips. Model zużywa tylko 650 W, ale ma stosunkowo dobrą moc ssania. Łatwy do wyjmowania pojemnik na kurz w cyklonie mieści 1,5 litra kurzu, a dzięki technologii PowerCyclone skutecznie oddziela go od zasysanego powietrza. Odkurzacz Philips PowerPro Compact FC 9333 jest wyposażony w niewielką liczbę ssawek: kombinowaną szczotkę do podłóg i dywanów, nasadkę do szczelin i trudno dostępnych miejsc, ssawkę do kurzu oraz oddzielną do sprzątania delikatnego parkietu.
Zasada wymiany ssawek jest bardzo prosta, a kontakt z brudem jest minimalny. Urządzenie wyposażone jest w harmonijkowy drobny filtr. Przewód jest bardzo długi - aż 6 m, a dzięki rurze teleskopowej zasięg odkurzacza zwiększa się do 9 m. Wygodny system kontroli przepływu powietrza znajduje się na uchwycie urządzenia, dzięki czemu nie trzeba przerywać pracy, aby przełączyć „prędkości” i dostosować niezbędne parametry. Główną zaletą modelu jest jego lekkość (4,5 kg) oraz duże koła, które pozwalają na manewrowanie między przeszkodami i bezproblemowe sprzątanie całego domu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips PowerPro Compact FC 9333
Wszystkie ceny 10 →Philips Fc9333 09 Odkurzacz Bezworkowy FC9333/09 | 536 zł |
Philips Odkurzacz FC9333/09 PowerPro Compact | 528 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Compact FC9333/09 | 449 zł |
Philips PowerPro Compact Odkurzacz bezworkowy FC9333/09 FC9333/09 | 669 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips FC9333/09 | 528 zł |