Odkurzacz
Philips MiniVac FC 6142 (FC6142/01)
Zdjęcia 5 |
Philips MiniVac FC 6142 |
|
Możliwość sprzątania płynów. Stacja dokująca do montażu na ścianie.
Bardzo kompaktowy odkurzacz ręczny o wadze zaledwie 1,4 kg. Model pozwala w łatwy i łatwy sposób oczyścić z kurzu lub rozlanej wody, działa na zasilaniu bateryjnym, ale maksymalny czas pracy to tylko 9 minut. Zaimplementowano wygodny wskaźnik ładowania. Wewnątrz obudowy znajdują się dwa odpylacze: jeden o pojemności 0,5 litra na kurz, drugi tylko na 0,11 litra na ciecz. Opakowanie zawiera specjalną bazę ładującą, ale czas potrzebny do pełnego naładowania to 16 godzin.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips MiniVac FC 6142
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips MiniVac Odkurzacz ręczny FC6142/01 FC6142/01 | 289 zł |
Akumulator bateria odkurzacza Philips FC6142 4,8V | 79 zł |
Philips MiniVac Odkurzacz ręczny FC6142/01R1 FC6142/01R1 | 210 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →