Odkurzacz
Philips PowerPro Active FC 9555 (FC9555/09)
Zdjęcia 8 |
Philips PowerPro Active FC 9555 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PowerPro Active FC 9555
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Odkurzacz PowerPro Active FC9555/09 | 774 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips 5000 Series FC9555/09 | 729 zł |
Odkurzacz bezworkowy PHILIPS PowerPro Active FC9555/09 900W | 699 zł |
Philips FC9555/09 900W Mini turboszczotka Ssawka do podłóg twardych | 779 zł |
Odkurzacz PHILIPS PowerPro Active FC 9555/09 | 729 zł |
Philips FC9555/09 900W Mini turboszczotka Ssawka do podłóg twardych | 779 zł |
Odkurzacz podłogowy Philips PowerPro Active FC9555/09 Zielony | 790 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →