Philips SpeedPro Aqua FC 6718 (FC6718/01)
Фото 14 |
Philips SpeedPro Aqua FC 6718 |
|
Модель поєднує в собі функції вертикального пилососа, ручного і зручної швабри для вологого прибирання. Таким чином, за допомогою одного пристрою ви зможете очистити килими і оббивку меблів, позбутися від пилу в найвіддаленіших місцях, куди звичайному пилососу не дістати, і протерти підлоги. І все це без плутаються під ногами проводів, які сковують свободу руху і вимагають наявність розетки поблизу: прилад живиться від вбудованого акумулятора, одного заряду якого вистачить до 40 хвилин автономної роботи.
Правда, у моделі є два режими роботи, і цей час досягається при використанні більш економного — на максимальній потужності автономність скорочується до 22 хвилин. На повне відновлення запасів енергії знадобиться близько 5 годин. Так як Philips SpeedPro Aqua FC 6718 розрахований і на сухе, і на вологе прибирання, він оснащений двома ємностями: баком для води об'ємом 0.28 л і пилозбірником на 0.4 л з системою циклон.
Мотор PowerBlade забезпечує високу швидкість подачі повітря, технологія PowerCyclone 7 відокремлює повітря від найдрібніших частинок пилу і сміття, а система фільтрації утримує до 99% пилку і спор цвілі, роблячи повітря в приміщенні більш чистим і безпечним для здоров'я. Крім цього, для різних підлогових покриттів і типів забруднень передбачені різні насадки, в тому числі насадка з системою всмоктування 180°.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips SpeedPro Aqua FC 6718
Усі ціни 6 →Philips SpeedPro Aqua Odkurzacz bezprzewodowy FC6718/01 FC6718/01 | 798 zł |
Odkurzacz pionowy Philips SpeedPro Aqua FC6718/01 | 1 240 zł |
Odkurzacz pionowy Philips SpeedPro Aqua FC6718/01 | 1 047 zł |
Odkurzacz pionowy PHILIPS FC6718/01 | 1 240 zł |
PHILIPS VACUUM CLEANER FC6718 01 | 1 475 zł |
Philips SpeedPro Aqua Odkurzacz bezprzewodowy FC6718/01R1 FC6718/01R1 | 1 176 zł |