Parownica do ubrań Philips 3000 Series STE 3170 (STE3170/80)
Zdjęcia 14 |
Philips 3000 Series STE 3170 |
|
Niezawodna, wygodna i wydajna stacjonarna parownica do użytku domowego z drążkiem teleskopowym, wbudowaną deską do prasowania (60x32 cm) i pojemnym wyjmowanym zbiornikiem na wodę. Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, jest to starszy model linii Stand Steamer 3000 Series modelu 2022. Odpowiedni dla wymagających użytkowników, którzy wybierają wysokiej jakości sprzęt AGD od zaufanych światowych marek.
Idealna do użytku osobistego, przyda się w atelier lub małym sklepie z odzieżą wierzchnią. Pionowy steamer STE 3170 z serii 3000 firmy Philips nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin nadających się do prasowania. Jego dyszę można wcisnąć bez ryzyka uszkodzenia termicznego. Wbudowana płyta StyleBoard zapewnia stabilność podczas gotowania na parze. Potężna wytwornica pary o mocy 2 kW może pracować w trzech różnych trybach, a prędkość stałego dostarczania pary sięga 40 g/min, co wystarcza do zlikwidowania zagnieceń na najgęstszych tkaninach. Przechodzi do trybu pracy w zaledwie 60 sekund. Duży wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 2 litrów nie wymaga częstego uzupełniania i ułatwia obsługę nawet dużych nakładów pracy. Oprócz usuwania zagnieceń parownica skutecznie odświeża firanki, meble tapicerowane, pluszaki oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy. Zapewnia również dezynfekcję, niszcząc do 99,9% bakterii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips 3000 Series STE 3170
Wszystkie ceny 10 →System do prasowania Philips 3000 Series STE3170/80 | 563 zł |
PHILIPS Parownica do ubrań PHILIPS STE3170/80 Stand Steamer Series 3000 Cz | 669 zł |
PHILIPS Series 3000 Stand Steamer STE3170/80 | 563 zł |
Parownica do ubrań (Steamer) PHILIPS STE3170/80 | 669 zł |
Philips Stand Steamer 3000 Series Z pochylaną deską StyleBoard STE3170/80 | 669 zł |