Lokówka BaByliss C319E
BaByliss C319E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss C319E
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lokówka BaByliss 19mm Slim do tworzenia intensywnych loków C319E | 85 zł |
Babyliss Lokówka 19 mm Curling Tong | 110 zł |
Lokówka BaByliss C319E PRO 180 S AGDM-SUSZ-BAB-053 | 85 zł |
BABYLISS CURLING TONG 19MM LOKÓWKA DO WŁOSÓW C319E | 103 zł |
Lokówka BaByliss C319E Pro 180 S | 86 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów BaByliss C319E:
- Maksymalna temperatura nagrzewania - 180 °C
- Obrotowy przewód
PolecamyPorównaj w tabeli →