Lokówka Remington My Stylist CI1A119
Remington My Stylist CI1A119 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington My Stylist CI1A119
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington lokówka z jonizacją 19mm z klipsem ceramiczna stała temp 190C sz | 59 zł |
Lokówka REMINGTON MyStylist CI1A119 | 76 zł |
Lokówka REMINGTON MyStylist CI1A119 | 80 zł |
Lokówka do włosów REMINGTON MyStyle CI1A119 | 63 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Remington My Stylist CI1A119:
- Obrotowy przewód
PolecamyPorównaj w tabeli →