Плойка Remington HydraLuxe CI89H1
Фото 4 |
Remington HydraLuxe CI89H1 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington HydraLuxe CI89H1
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Remington Lokówka 32mm ARCRMGCI89H1 | 148 zł |
REMINGTON Lokówka REMINGTON CI89H1 HYDRAluxe Biało-szary | 140 zł |
Lokówka Remington Hydraluxe CI89H1 45702560100 | 179 zł |
REMINGTON CI89H1 HYDRAluxe 5038061110371 | 133 zł |
Lokówka Remington Ci89H1 Hydraluxe AGDM-SUSZ-REM-121 | 147 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →