Плойка BaByliss C338E
BaByliss C338E |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss C338E
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lokówka BaByliss 38mm do tworzenia dużych loków C338E | 91 zł |
Lokówka BaByliss C338E (3030050069419) | 99 zł |
BaByliss C338E Lokówki Damski | 163 zł |
Lokówka BaByliss C338E PRO 180 XL AGDM-SUSZ-BAB-050 | 96 zł |
BaByliss Curlers Pro 180 38 mm lokówka do włosów (C338E) | 166 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →