Фен-щітка BaByliss AS126E
BaByliss AS126E |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss AS126E
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BaByliss AS126E Szczotki modelujące | 269 zł |
BaByliss Perfect Finish AS126E 1000W Jonizacja Zimny nawiew Średnica szczo | 229 zł |
BaByliss Perfect Finish Suszarko-lokówka 1 szt. | 229 zł |
BaByliss Perfect Finish AS126E lokówko-suszarka | 238 zł |
BaByliss AS126E lokówko-suszarka 691487 | 268 zł |
BaByliss Perfect Finish AS126E 1000W Jonizacja Zimny nawiew Średnica szczo | 229 zł |
BaByliss Perfect Finish Suszarko-lokówka 1 szt. | 229 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →