Фен BaByliss PRO Levante BAB6950WIE
Фото 3 |
BaByliss PRO Levante BAB6950WIE білий чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO Levante BAB6950WIE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BaByliss PRO Levante profesjonalna suszarka do włosów z technologią jonową | 365 zł |
BaByliss PRO Levante 2100W Ionic suszarka do włosów White | 244 zł |
Babyliss Pro Levante, Suszarka Do Włosów 2100W, Jonizacja, Bab6950Wie | 260 zł |
Модификації BaByliss PRO Levante BAB6950WIE
Ціни на BaByliss PRO Levante BAB6950WIE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Levante BAB6950WIE | від 244 zł | 4 пропозиції | ||
BaByliss PRO Levante BAB6950IE | від 260 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →