Фен BaByliss Curl&Wave MS750E
Фото 7 |
BaByliss Curl&Wave MS750E |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss Curl&Wave MS750E
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BaByliss Curl & Wave Trio Styler Multi-Styler Waver Fale Luźne fale Różowy | 692 zł |
Babyliss Lokówka Curl & Wave Trio | 280 zł |
Lokówka BABYLISS Curl&Wave MS750E | 349 zł |
BaByliss Curl and Wave Trio Lokówka 1 szt. | 280 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →