Фен BaByliss PRO BAB5586E
Фото 4 |
BaByliss PRO BAB5586E |
|
Порівняно недорогий професійний фен від «стильного» бренду BaByliss. Належить до відомої лінійки PRO, оснащений двома іонізаторами і кераміко-турмаліновим покриттям, що робить його ефективним і зручним. Вбудовані укладання роблять волосся більш слухняним, гладкими і блискучими, а також нейтралізують статичні заряди — функція не нова, проте генераторів два, що дозволяє не турбуватися про стан і здоров'я волосся.
Передбачена тільки одна насадка-концентратор, ширина якої становить 6 мм. Така насадка відмінно справляється з будь-якими видами укладання, а також використовується для надання об'єму волоссю. Покриття нагрівального елемента поєднує кераміку і турмалін, так що фен рівномірно розподіляє тепло. Є 6 режимів роботи: 2 швидкості і 3 настройки температури — їх можна комбінувати підбираючи такі параметри укладання, які підійдуть для вашого волосся.
Функція холодного повітря дозволяє виключити участь нагрівальних елементів і підходить для володарів дуже пошкоджених і чутливих волосся. Потужність роботи при цьому дуже пристойна і становить 1800 Вт. Фен BaByliss BAB5586E рекордно легкий, важить всього 420 г. Корпус моделі матовий і прогумований — не тільки добре виглядає, але і не ковзає в процесі укладання. Фільтр для захисту від пилу і волосся знімний, його можна легко очищати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Купити BaByliss PRO BAB5586E
Усі ціни 7 →BaByliss Pro BAB5586GE Suszarka do włosów SL Ionic Super Light czarna | 277 zł |
BaByliss PRO Dryers SL Ionic 1 5586GE suszarka do włosów błyszczący BAB558 | 245 zł |
Babyliss Pro Sl-Ionic Super Light Suszarka Do Włosów Z Jonizacją 1900W, Ba | 242 zł |
Babyliss PRO Profesjonalna Suszarka Pro SL Ionic - Niesamowicie Lekka | 285 zł |
BaByliss Pro BAB5586E SL Ionic Suszarka do włosów 1800W | 245 zł |
BaByliss PRO Dryers SL ionic BAB5586E suszarka do włosów matowy BAB5586E 1 | 242 zł |
BaByliss PRO, suszarka do włosów z jonizacją, 1900W, BAB5586E | 249 zł |