Фен Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Rotocord (SXJ 7700 D RC)
Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Rotocord |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Rotocord
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2000W 2 | 599 zł |
Suszarka do włosów VALERA Silent Jet 7700 Ionic Rotocord | 599 zł |
Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2000W 2 | 599 zł |
Valera Suszarka Silent Jet 7700 Ionic 2000w Rotocord | 567 zł |
Valera suszarka Silent Jet 7700 Light ionic 2000W Rotocord | 566 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →