Suszarka Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Rotocord (SXJ 7700 D RC)
Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Rotocord |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Rotocord
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valera - Swiss Silent Jet Light 7700 profesjonalna suszarka do włosów gene | 435 zł |
Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2000W 2 | 599 zł |
Suszarka do włosów VALERA Silent Jet 7700 Ionic Rotocord | 599 zł |
Valera Swiss Silent Jet 7700 Light Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2000W 2 | 599 zł |
Valera Suszarka Silent Jet 7700 Ionic 2000w Rotocord | 567 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →