Suszarka Valera 542.06/038A (542.06/038A)
Zdjęcia 4 |
Valera 542.06/038A |
|
W tym modelu suszarki nie ma przewodu z wtyczką, a podłączenie do sieci odbywa się bezpośrednio.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valera 542.06/038A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valera Action Super Plus 1600 Suszarka do włosów - z uchwytem ściennym 160 | 263 zł |
Valera Action Super Plus 1600 White Suszarki do włosów | 291 zł |
VALERA suszarka hotelowa action sp1600 bi | 359 zł |
Valera Action Super Plus 1600 542.06/038A Zimny nawiew 1600W 2 prędkości n | 299 zł |
Valera Action Super Plus 1600 542.06/038A Zimny nawiew 1600W 2 prędkości n | 359 zł |
Valera Action Super Plus 1600 Black Suszarki do włosów | 291 zł |
VALERA suszarka hotelowa action sp1600 cza | 359 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Valera 542.06/038A:
- Wymiary: 185x250x115 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →