Suszarka do włosów Rowenta Premium Care Brush Activ CF9540 (CF9540F0)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Rowenta Premium Care Brush Activ CF9540 brązowy fioletowy |
|
Kompaktowa i łatwa w obsłudze suszarka do włosów, która może pracować w dwóch trybach temperaturowych, a główną zaletą urządzenia jest obecność dwóch dysz o różnych średnicach - 40 mm i 50 mm. Spośród dodatkowych funkcji jest automatyczne obracanie nasadki, dopływ zimnego powietrza, a także automatyczne wyłączanie urządzenia w przypadku przegrzania. Ta ostatnia znacznie zmniejsza ryzyko awarii produktu, zwiększa jego bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz łatwość codziennego użytkowania.
Elementy grzejne wykonane są z ceramiki, dzięki czemu szybko się nagrzewają i równie szybko schładzają. Konstrukcja zapewnia specjalną pętlę do zawieszenia produktu, dzięki czemu w czasie nieużywania można bez problemu zawiesić urządzenie na wieszaku na ubrania lub innym zaczepie. Moc robocza Rowenta CF 9540 wynosi 1000 W. Model ten może być dobrym zakupem dla tych użytkowników, którzy potrzebują stosunkowo niedrogiego, ale wygodnego rozwiązania do codziennej stylizacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rowenta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rowenta.
Kup Rowenta Premium Care Brush Activ CF9540
Wszystkie ceny 18 →Suszarko-lokówka ROWENTA PREMIUM CARE BRUSH ACTIV CF9540 | 249 zł |
Rowenta Suszarka do w?osów Brush Activ Premium Care CF9540 - 1000 W | 256 zł |
Suszarko-lokówka ROWENTA CF9540 | 259 zł |
Suszarko-lokówka Rowenta Brush Active Premium Care CF9540F0 (1000W; szary) | 285 zł |
Urządzenie do pielęgnacji włosów Rowenta reprezentuje serię Premium Care i jest liderem w segmencie szczotek do włosów. Model zapewnia szerokie możliwości stylizacji i jest dostępny w trzech kolorach obudowy: miedzianym, czarnym i fioletowym.
Pielęgnacja, jak w salonie kosmetycznym
Rowenta CF 9540 wyposażona jest w element grzejny o mocy 1000 W, która pozwala szybko wysuszyć włosy. Funkcja automatycznego obracania została zaprojektowana, aby pomóc w skutecznej stylizacji bez poświęcania piękna. Dzięki niemu można sterować kierunkiem obrotu osprzętu naciskając przyciski „w lewo” i „w prawo”. Jednak podczas korzystania z tej funkcji należy uważać, aby nie splątać włosów.
2 załączniki
Podstawowy zestaw Rowenta CF 9540 zawiera dwie okrągłe szczotki o średnicy 40 i 50 mm z naturalnym włosiem. Są oferowane z parą ochronnych tulei, które pomagają przedłużyć żywotność bitów. Obie szczoteczki posiadają ceramiczną powłokę z olejkiem arganowym i keratyną kaszmirową keratyną, która nadaje włosom delikatny efekt i dodatkową ochronę przed zniszczeniem i przegrzaniem.
Jonizacja, 2 tryby pracy, zimne powietrze
Na korpusie urządzenia w pobliżu punktu mocowania znajdują się dwa generatory jonów. Tworzą silniejszy strumień ujemnie naładowanych cząstek niż poprzedni model CF 9220, pomagając wygładzić loki i ułatwić ich układanie.
Dwa szybkie (temperaturowe) tryby pracy modelu Rowenta CF 9540 są uzupełnione funkcją doprowadzania zimnego powietrza. W przypadku przegrzania urządzenie wyłącza się automatycznie.
Funkcjonalnie model zasłużenie należy do liderów rynku. Oto tylko solidne wymiary suszarki do włosów, a cena może nie zadowolić potencjalnych nabywców. Jeśli te chwile nie są krytyczne, to dzięki Rowencie CF 9540 nawet posiadacze długich włosów mogą liczyć na odpowiednią stylizację, która jest niemal tak profesjonalna.
Modyfikacje Rowenta Premium Care Brush Activ CF9540
Ceny na Rowenta Premium Care Brush Activ CF9540 |
---|---|---|---|---|
Rowenta Premium Care Brush Activ CF9540 | od 221 zł | 18 oferty | ||
Rowenta Volume & Shine CF9530 | od 224 zł | 7 oferty |