Suszarka Valera Action 1800 (542.08)
Valera Action 1800 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valera Action 1800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valera Action 1800 1800 W Black Hair Dryer Black Hanging Loop 1800 W 86 mm | 140 zł |
Valera Action 1800 542.08 Zimny nawiew 1800W 3 prędkości nadmuchu 3 poziom | 179 zł |
Suszarka do włosów VALERA 542.08 | 199 zł |
Valera Action 1800 542.08 Zimny nawiew 1800W 3 prędkości nadmuchu 3 poziom | 199 zł |
VALERA suszarka action 1800 | 199 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Valera Action 1800:
- Turystyczna suszarka do włosów
- Połączony przełącznik temperatury / zasilania
PolecamyPorównaj w tabeli →